Sugarloaf Youth Track Amherst 2014 - 6/17/2014                 

                                   Meet # 2                                   

                         Amherst Regional High School                          

                       Team Rankings - Through Event 32                        

 

                              Female Team Scores                               

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR             144  

                2 Integrity Red Spikes               RED             126  

                3 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU              83  

                4 Fee Only Financial Green Flyer     GRN              65  

 

                               Male Team Scores                                

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU           212.785

                2 Fee Only Financial Green Flyer     GRN           125.785

                3 Integrity Red Spikes               RED           112.928

                4 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR             101.5

 

                             Combined Team Scores                              

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU           295.785

                2 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR             245.5

                3 Integrity Red Spikes               RED           238.928

                4 Fee Only Financial Green Flyer     GRN           190.785





                      

                                    Results                                    

 

Girls 200 Meter Dash Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

Finals

  1 Braxton, Karana              Purple Bracers           45.00   10   

  2 Zimmermann, Ava              Blue Dazzlers            48.20    8   

  3 Edgerly, Julia               Green Flyers             49.50    6   

  4 Chambers, Noa                Red Spikes               49.70    5   

  5 Gorman, Alma                 Red Spikes               53.20    4   

  6 Mattocks, Maisie             Green Flyers             55.20    3   

  7 Osborne, Sofia               Blue Dazzlers          1:06.60    2   

 

Girls 400 Meter Run Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Zimmermann, Ava              Blue Dazzlers          1:42.93   10   

  2 Edgerly, Julia               Green Flyers           1:49.59    8   

  3 Burns, Anna                  Purple Bracers         1:51.54    6   

  4 Marcus, Magdalene            Red Spikes             1:54.87    5   

  5 Chambers, Noa                Red Spikes             2:05.21    4   

  6 Zimmermann, Eliza            Blue Dazzlers          2:26.68    3   

  7 Gilmore, Julianna            Red Spikes             2:27.95    2   

 

Girls 4x100 Meter Relay Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:30.28   10   

     1) Pope, Lillian                   2) Burns, Anna                    

     3) Mager, Addelaide                4) Pope, Sophia                   

  2 Integrity Red Spikes  'A'                           1:37.57    8   

     1) Gorman, Alma                    2) Marcus, Magdalene              

     3) Chambers, Finnley               4) Gilmore, Julianna              

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:46.09    6   

     1) Gould, Beatrice Xue             2) Osborne, Sofia                 

     3) Zimmermann, Eliza               4) Osborne, Emma                  

 

Girls 4x200 Meter Relay Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     3:11.27   10   

     1) Zimmermann, Ava                 2) Osborne, Emma                  

     3) Thompson, Skylar                4) Montgomery-Gehrt, Bevin        

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:27.99    8   

     1) Burns, Anna                     2) Pope, Lillian                  

     3) Pope, Sophia                    4) Braxton, Karana                

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           3:37.74    6   

     1) Chambers, Finnley               2) Gorman, Alma                   

     3) Gilmore, Julianna               4) Chambers, Noa                  

 

Girls 800 Sprint Medley Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:21.88   10   

     1) Mager, Addelaide                2) Pope, Lillian                  

     3) Burns, Anna                     4) Pope, Sophia                   

  2 Integrity Red Spikes  'A'                           3:40.80    8   

     1) Chambers, Finnley               2) Gorman, Alma                   

     3) Chambers, Noa                   4) Marcus, Magdalene              

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     4:30.00    6   

     1) Zimmermann, Ava                 2) Gould, Beatrice Xue            

     3) Thompson, Skylar                4) Osborne, Emma                  

 

Girls High Jump Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Marcus, Magdalene            Red Spikes             2-06.00   10   

 

Girls Long Jump Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Chambers, Finnley            Red Spikes             6-06.00   10   

  2 Chambers, Noa                Red Spikes             6-05.00    8   

  3 Ramsey, Eva                  Purple Bracers         6-00.00    6   

  4 Marcus, Magdalene            Red Spikes             5-09.00    5   

  5 Zimmermann, Ava              Blue Dazzlers          5-03.00    4   

 

Girls Javelin Throw Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Burns, Anna                  Purple Bracers           21-08   10   

  2 Marcus, Magdalene            Red Spikes               17-06    8   

  3 Zimmermann, Ava              Blue Dazzlers            16-05    6   

  4 Pope, Lillian                Purple Bracers           14-10    5   

  5 Ramsey, Eva                  Purple Bracers           13-11    4   

  6 Zimmermann, Eliza            Blue Dazzlers            10-06    3   

 

Girls 200 Meter Dash Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Montgomery-Gehrt, Bevin      Blue Dazzlers            36.60   10   

  2 Goldin, Gabriella            Purple Bracers           38.10    8   

  3 May, Emily                   Red Spikes               38.90    6   

  4 Mattocks, Ella               Purple Bracers           39.10    5   

  5 Pope, Sophia                 Purple Bracers           43.57    4   

  6 Setty-Charity, Mira          Red Spikes               45.10    3   

  7 Mager, Sydney                Purple Bracers           45.80    2   

  8 Boutilier, Samantha          Red Spikes               46.20    1   

  9 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers            51.20  

 10 Gould, Beatrice Xue          Blue Dazzlers            56.60  

 11 Osborne, Emma                Blue Dazzlers            57.20  

 

Girls 400 Meter Run Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Shepard, Isabela             Purple Bracers         1:13.97   10   

  2 Gajda, Emma                  Green Flyers           1:27.26    8   

  3 Montgomery-Gehrt, Bevin      Blue Dazzlers          1:28.49    6   

  4 Mattocks, Ella               Purple Bracers         1:31.49    5   

  5 Siegel, Esme                 Green Flyers           1:36.73    4   

  6 Setty-Charity, Mira          Red Spikes             1:42.56    3   

  7 Mager, Sydney                Purple Bracers         1:45.06    2   

  8 Braxton, Karana              Purple Bracers         1:50.39    1   

  9 Hafner, Teresa               Green Flyers           1:55.31  

 10 Osborne, Emma                Blue Dazzlers          2:00.17  

 11 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers          2:10.39  

 

Girls 4x100 Meter Relay Old Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:18.35   10   

     1) Shepard, Isabela                2) Braxton, Karana                

     3) Mager, Sydney                   4) Mattocks, Ella                 

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:20.75    8   

     1) Gajda, Emma                     2) Hafner, Teresa                 

     3) Siegel, Esme                    4) Edgerly, Julia                 

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           1:20.92    6   

     1) Boutilier, Samantha             2) Clemente-Delrow, Alicia        

     3) Setty-Charity, Mira             4) Rath, Meara                    

 

Girls 800 Sprint Medley Old Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 2:41.35   10   

     1) Braxton, Karana                 2) Mattocks, Ella                 

     3) Mager, Sydney                   4) Shepard, Isabela               

  2 Integrity Red Spikes  'A'                           3:00.20    8   

     1) Setty-Charity, Mira             2) Boutilier, Samantha            

     3) Clemente-Delrow, Alicia         4) May, Emily                     

  3 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 3:13.52    6   

     1) Bagwell, Sydney                 2) Mattocks, Maisie               

     3) Edgerly, Julia                  4) Siegel, Esme                   

 

Girls High Jump Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers          2-10.00    9   

  1 Bagwell, Sydney              Green Flyers           2-10.00    9   

 

Girls Long Jump Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 May, Emily                   Red Spikes            11-00.00   10   

  2 Mattocks, Ella               Purple Bracers         8-06.00    8   

  3 Setty-Charity, Mira          Red Spikes             7-00.00    6   

  4 Siegel, Esme                 Green Flyers           5-09.00    5   

 

Girls Javelin Throw Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Mager, Sydney                Purple Bracers           22-08   10   

  2 Bagwell, Sydney              Green Flyers             19-09    8   

 

Boys 200 Meter Dash Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers            38.94   10   

  2 McDonald, Spencer            Green Flyers             41.17    8   

  3 Douglas, Sabir               Red Spikes               41.34    6   

  4 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers            42.61    5   

  5 Marvin, Jack                 Purple Bracers           42.82    4   

  6 Cleary, Biruk                Green Flyers             47.57    3   

  7 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers            48.87    2   

  8 Ramsey, Junior               Purple Bracers           49.06    1   

  9 Quiones, Caleb               Red Spikes               51.00  

 10 Schein, Emil                 Blue Dazzlers            52.16  

 11 Fremstad, Finn               Green Flyers             56.81  

 12 Marlin, Alexander            Red Spikes             1:00.87  

 

Boys 400 Meter Run Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers          1:25.77   10   

  2 Fremstad, Auden              Green Flyers           1:26.95    8   

  3 Douglas, Sabir               Red Spikes             1:31.95    6   

  4 McDonald, Spencer            Green Flyers           1:32.81    5   

  5 Hafner, Kai                  Green Flyers           1:34.96    4   

  6 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers          1:39.18    3   

  7 Rietkerk, Ryder              Red Spikes             1:40.56    2   

  8 Baptiste, Ayotide            Blue Dazzlers          1:40.86    1   

  9 Bertone-Johnson, James       Red Spikes             1:47.95  

 10 Larson, William              Red Spikes             1:53.08  

 11 Schein, Emil                 Blue Dazzlers          1:59.72  

 12 Hartblay, Rory               Green Flyers           2:00.45  

 13 Quiones, Caleb               Red Spikes             2:01.92  

 14 Marlin, Alexander            Red Spikes             2:07.35  

 15 Cavanagh, Samuel             Blue Dazzlers          2:18.00  

 16 Gungor, Berk                 Blue Dazzlers          2:18.72  

 

Boys 4x100 Meter Relay Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           1:24.89   10   

     1) Marlin, Alexander               2) Douglas, Sabir                 

     3) Larson, William                 4) Rietkerk, Ryder                

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:26.42    8   

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:26.64    6   

     1) Ferris, Noah                    2) Cavanagh, Samuel               

     3) Stephenson-Ryan, Finn           4) Fasulo, Nico                   

  4 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:27.01    5   

     1) Hartblay, Rory                  2) McDonald, Spencer              

     3) Fremstad, Finn                  4) Sproehnle, Tyler               

 

Boys 4x200 Meter Relay Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     3:05.94   10   

     1) Ferris, Noah                    2) Stephenson-Ryan, Finn          

     3) Fasulo, Nico                    4) Schein, Emil                   

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 3:18.56    8   

     1) Ross, Nolan                     2) Fremstad, Finn                 

     3) McDonald, Spencer               4) Sproehnle, Tyler               

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           3:24.56    6   

     1) Douglas, Sabir                  2) Bertone-Johnson, James         

     3) Quiones, Caleb                  4) Rietkerk, Ryder                

  4 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:34.02    5   

     1) Craig, Malachi                  2) Ramsey, Junior                 

     3) Schildbach, Jeriuto             4) Marvin, Jack                   

 

Boys 800 Sprint Medley Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     3:23.69   10   

     1) Buffone, Ben                    2) Gungor, Berk                   

     3) Baptiste, Ayotide               4) Schein, Emil                   

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 3:30.08    8   

     1) Hartblay, Rory                  2) Torres-Hatch, Benjami          

     3) Cleary, Biruk                   4)                                

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           3:30.40    6   

     1) Marlin, Alexander               2) Larson, William                

     3) Quiones, Caleb                  4) Bertone-Johnson, James         

 

Boys High Jump Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Manly, Miller                Purple Bracers         2-08.00    9   

  1 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers          2-08.00    9   

  3 Schein, Emil                 Blue Dazzlers          2-06.00    5   

  3 Schildbach, Jeriuto          Purple Bracers         2-06.00    5   

  3 Marvin, Jack                 Purple Bracers         2-06.00    5   

 

Boys Long Jump Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Manly, Miller                Purple Bracers         7-08.00   10   

  2 Pope, Henry                  Purple Bracers         7-04.00    8   

  3 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers          7-01.00    6   

  4 Marvin, Jack                 Purple Bracers         6-09.00    5   

  5 McDonald, Spencer            Green Flyers           6-06.00    4   

  6 Schein, Emil                 Blue Dazzlers          5-09.00    3   

  7 Schildbach, Jeriuto          Purple Bracers         5-05.00    2   

  8 Ferris, Noah                 Blue Dazzlers          5-04.00    1   

  9 Fremstad, Finn               Green Flyers           5-01.00  

 10 Marlin, Alexander            Red Spikes             4-08.00  

 10 Bertone-Johnson, James       Red Spikes             4-08.00  

 

Boys Javelin Throw Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Rietkerk, Ryder              Red Spikes               44-08   10   

  2 Graham, Jasper               Red Spikes               43-10    8   

  3 Stephenson-Ryan, Henry       Red Spikes               41-02    6   

  4 Marvin, Jack                 Purple Bracers           34-11    5   

  5 Pope, Henry                  Purple Bracers           30-10    4   

  6 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers            30-07    3   

  7 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers            29-04    2   

  8 McDonald, Spencer            Green Flyers             25-10    1   

  9 Gungor, Berk                 Blue Dazzlers            25-04  

 10 Schildbach, Jeriuto          Purple Bracers           23-06  

 11 Ross, Nolan                  Green Flyers             21-05  

 12 Ferris, Noah                 Blue Dazzlers            19-08  

 13 Bertone-Johnson, James       Red Spikes               17-08  

 13 Marlin, Alexander            Red Spikes               17-08  

 

Boys 200 Meter Dash Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Yanko, Jack                  Blue Dazzlers            29.03   10   

  2 Goff, Willem                 Red Spikes               32.87    8   

  3 Geffert, Henry               Green Flyers             34.20    6   

  4 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers            34.43    5   

  5 Bellak, Nicholas             Red Spikes               35.01    4   

  6 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers           36.37    3   

  7 Ross, Lucas                  Green Flyers             37.49    2   

  8 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers            38.11    1   

  9 Buffone, Ben                 Blue Dazzlers            40.91  

 10 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers            41.29  

 11 Keins, Julian                Purple Bracers           41.31  

 12 Pope, Henry                  Purple Bracers           41.56  

 13 Fremstad, Auden              Green Flyers             41.75  

 14 Jackowitz, Miles             Red Spikes               43.25  

 15 McDonald, Callum             Green Flyers             44.59  

 16 Bertone-Johnson, James       Red Spikes               49.50  

 17 Weihrauch, Max               Red Spikes               54.47  

 

Boys 400 Meter Run Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Yanko, Jack                  Blue Dazzlers          1:06.84   10   

  2 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers          1:17.47    8   

  3 Bellak, Nicholas             Red Spikes             1:21.37    6   

  4 Geffert, Henry               Green Flyers           1:22.27    5   

  5 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers         1:24.14    4   

  6 Buffone, Ben                 Blue Dazzlers          1:27.81    3   

  7 Buffone, Jack                Blue Dazzlers          1:28.35    2   

  8 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers          1:35.53    1   

  9 Graham, Jasper               Red Spikes             1:36.41  

 10 McDonald, Callum             Green Flyers           1:37.62  

 11 Holesovsky, Jude             Purple Bracers         1:45.83  

 12 Stephenson-Ryan, Henry       Red Spikes             1:46.28  

 13 Gungor, Mete                 Purple Bracers         1:50.52  

 14 Crosby, Kyle                 Blue Dazzlers          2:02.26  

 

Boys 4x100 Meter Relay Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           1:09.44   10   

     1) Goff, Willem                    2) Bellak, Nicholas               

     3) Jackowitz, Miles                4) Graham, Jasper                 

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:09.69    8   

     1) Ross, Lucas                     2) Fremstad, Auden                

     3) Thayumanavan, Seth              4) Ross, Austin                   

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:12.65    6   

     1) Yanko, Ryan                     2) Buffone, Ben                   

     3) Buffone, Jack                   4) Setty-Charity, Mohan           

  4 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:17.05    5   

     1) Holesovsky, Jude                2) Gahan, Cian                    

     3) Pope, Henry                     4) Watson-Stevens, Sam            

 

Boys 4x200 Meter Relay Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:33.97   10   

     1) Pierce, Ethan                   2) Fremstad, Auden                

     3) Geffert, Henry                  4) Thayumanavan, Seth             

  2 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     2:40.04    8   

     1) Yanko, Ryan                     2) Buffone, Ben                   

     3) Buffone, Jack                   4) Yanko, Jack                    

  3 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 2:46.59    6   

     1) Manly, Miller                   2) Keins, Julian                  

     3) Watson-Stevens, Sam             4) Pope, Henry                    

  4 Integrity Red Spikes  'A'                           2:57.62    5   

     1) Jackowitz, Miles                2) Goff, Willem                   

     3) Weihrauch, Max                  4) Stephenson-Ryan, Henry         

 

Boys 800 Sprint Medley Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     2:48.07   10   

     1) Crosby, Kyle                    2) Setty-Charity, Mohan           

     3) Yanko, Jack                     4) Yanko, Ryan                    

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:53.00    8   

     1) Pierce, Ethan                   2) Fremstad, Auden                

     3) Ross, Austin                    4) McDonald, Callum               

  3 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:01.81    6   

     1) Holesovsky, Jude                2) Gahan, Cian                    

     3) Pope, Henry                     4) Watson-Stevens, Sam            

  4 Integrity Red Spikes  'A'                           3:18.57    5   

     1) Bellak, Nicholas                2) Graham, Jasper                 

     3) Stephenson-Ryan, Henry          4) Weihrauch, Max                 

 

Boys High Jump Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Thayumanavan, Seth           Green Flyers           3-00.00    5.42

  1 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers          3-00.00    5.42

  1 Bellak, Nicholas             Red Spikes             3-00.00    5.42

  1 Yanko, Jack                  Blue Dazzlers          3-00.00    5.42

  1 Ross, Austin                 Green Flyers           3-00.00    5.42

  1 Geffert, Henry               Green Flyers           3-00.00    5.42

  1 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers          3-00.00    5.42

  8 Buffone, Ben                 Blue Dazzlers          2-10.00    0.50

  8 Wilhelm, Henry               Purple Bracers         2-10.00    0.50

 10 Gungor, Mete                 Purple Bracers         2-08.00  

 11 Weihrauch, Max               Red Spikes             2-06.00  

 

Boys Long Jump Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers         10-11.00   10   

  2 Geffert, Henry               Green Flyers          10-10.00    8   

  3 Goff, Willem                 Red Spikes            10-09.00    6   

  4 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers         10-07.00    5   

  5 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers         10-06.00    4   

  6 Ross, Lucas                  Green Flyers           8-06.00    2.50

  6 Stephenson-Ryan, Henry       Red Spikes             8-06.00    2.50

  8 Jackowitz, Miles             Red Spikes             8-04.00    1   

  9 Gahan, Cian                  Purple Bracers         7-10.00  

 10 Graham, Jasper               Red Spikes             7-09.00  

 11 Buffone, Ben                 Blue Dazzlers          7-07.00  

 12 Pope, Henry                  Purple Bracers         7-04.00  

 12 Wilhelm, Henry               Purple Bracers         7-04.00  

 14 Thayumanavan, Seth           Green Flyers           6-09.00  

 14 Keins, Julian                Purple Bracers         6-09.00  

 14 Marvin, Jack                 Purple Bracers         6-09.00  

 17 Holesovsky, Jude             Purple Bracers         6-08.00  

 18 Gungor, Mete                 Purple Bracers         6-05.00  

 

Boys Javelin Throw Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Yanko, Jack                  Blue Dazzlers            95-08   10   

  2 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers            51-11    8   

  3 Wilhelm, Henry               Purple Bracers           49-08    6   

  4 Buffone, Ben                 Blue Dazzlers            47-10    5   

  5 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers            46-11    4   

  6 Thayumanavan, Seth           Green Flyers             45-08    3   

  7 Pierce, Ethan                Green Flyers             41-02    2   

  8 McDonald, Callum             Green Flyers             36-00    1   

  9 Ross, Lucas                  Green Flyers             34-03  

 10 Keins, Julian                Purple Bracers           27-10  

 11 Weihrauch, Max               Red Spikes               22-06  

 12 Gungor, Mete                 Purple Bracers           19-09