Sugarloaf Youth Track Amherst 2014 - 6/24/2014                 

                                   Meet # 4                                    

                         Amherst Regional High School                          



 

                              Female Team Scores                               

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR             160.5

                2 Integrity Red Spikes               RED             128.5

                3 Fee Only Financial Green Flyer     GRN             128  

                4 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU              57  

 

                               Male Team Scores                                

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU             205.7

                2 Integrity Red Spikes               RED             146.5

                3 Fee Only Financial Green Flyer     GRN              99.5

                4 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR              97.2

 

                             Combined Team Scores                              

            Place Team                                            Points

       ===================================================================

                1 Integrity Red Spikes               RED             275  

                2 Hunt & Piech Blue Dazzlers         BLU             262.7

                3 Rigali & Walder Purple Bracers     PUR             257.7

                4 Fee Only Financial Green Flyer     GRN             227.5





                 

                                    Results                                    

 

Girls 200 Meter Dash Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

Finals

  1 Mager, Addelaide             Purple Bracers           46.60   10   

  2 Chambers, Finnley            Red Spikes               53.10    8   

  3 Pope, Lillian                Purple Bracers           58.10    6   

  4 Gilmore, Julianna            Red Spikes             1:06.00    5   

  5 Stekl, Ada                   Green Flyers           1:06.10    3.50

  5 Ripley, Piper                Green Flyers           1:06.10    3.50

 

Girls 400 Meter Run Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Gorman, Alma                 Red Spikes             1:44.90   10   

  2 Braxton, Karana              Purple Bracers         1:49.20    8   

  3 Edgerly, Julia               Green Flyers           1:57.80    6   

  4 Geery, Malie                 Blue Dazzlers          1:58.60    5   

  5 Gilmore, Julianna            Red Spikes             2:08.20    4   

  6 Ripley, Piper                Green Flyers           2:42.60    3   

 

Girls 4x100 Meter Relay Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:30.90   10   

     1) Mager, Addelaide                2) Burns, Anna                    

     3) Pope, Lillian                   4) Braxton, Karana                

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:31.20    8   

     1) Ripley, Piper                   2) Edgerly, Julia                 

     3)                                 4) Bagwell, Sydney                

 

Girls 4x200 Meter Relay Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           3:24.90   10   

     1) Chambers, Finnley               2) Gorman, Alma                   

     3) Setty-Charity, Mira             4) Gilmore, Julianna              

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:28.90    8   

     1) Ramsey, Eva                     2) Mager, Addelaide               

     3) Pope, Lillian                   4) Burns, Anna                    

 

Girls 800 Sprint Medley Young Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           3:28.55   10   

     1) Chambers, Finnley               2) Clemente-Delrow, Alicia        

     3) Gilmore, Julianna               4) Gorman, Alma                   

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:29.44    8   

     1) Braxton, Karana                 2) Pope, Lillian                  

     3) Burns, Anna                     4) Mager, Addelaide               

 -- Fee Only Financial Green Flyer  'A'                     DNF  

     1) Edgerly, Julia                  2) Ripley, Piper                  

     3) Bagwell, Sydney                 4)                                

 

Girls High Jump Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Braxton, Karana              Purple Bracers         3-02.00   10   

 -- Ramsey, Eva                  Purple Bracers              NH  

 -- Mager, Addelaide             Purple Bracers              NH  

 -- Geery, Malie                 Blue Dazzlers               NH  

 -- Ripley, Piper                Green Flyers                NH  

 

Girls Long Jump Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Mager, Addelaide             Purple Bracers         6-10.00    9   

  1 Marcus, Magdalene            Red Spikes             6-10.00    9   

  3 Burns, Anna                  Purple Bracers         5-07.00    6   

  4 Chambers, Finnley            Red Spikes             5-06.00    5   

  5 Gorman, Alma                 Red Spikes             5-04.00    4   

  6 Ramsey, Eva                  Purple Bracers         5-03.00    3   

  7 Edgerly, Julia               Green Flyers           4-03.00    2   

  8 Ripley, Piper                Green Flyers           4-00.00    1   

  9 Stekl, Ada                   Green Flyers           3-03.00  

 10 Gilmore, Julianna            Red Spikes             2-06.00  

 

Girls Javelin Throw Young Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Edgerly, Julia               Green Flyers             23-03   10   

  2 Gorman, Alma                 Red Spikes               22-10    8   

  3 Marcus, Magdalene            Red Spikes               15-02    6   

  4 Ramsey, Eva                  Purple Bracers           14-09    5   

  5 Ripley, Piper                Green Flyers             14-07    4   

  6 Stekl, Ada                   Green Flyers             13-00    3   

 

Girls 200 Meter Dash Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Montgomery-Gehrt, Bevin      Blue Dazzlers            36.30   10   

  2 Clemente-Delrow, Alicia      Red Spikes               40.70    8   

  3 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers            41.60    6   

  4 Bagwell, Sydney              Green Flyers             41.70    5   

  5 Mager, Sydney                Purple Bracers           42.80    4   

  6 Braxton, Karana              Purple Bracers           43.70    3   

  7 Hafner, Teresa               Green Flyers             43.90    2   

  8 Parrot, Jana                 Green Flyers             48.90    1   

  9 Burns, Anna                  Purple Bracers           50.40  

 10 Geery, Malie                 Blue Dazzlers            54.00  

 11 Gorman, Alma                 Red Spikes               54.50  

 

Girls 400 Meter Run Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Jaswal, Banti                Purple Bracers         1:25.50   10   

  2 Stekl, Greta                 Green Flyers           1:25.70    8   

  3 Montgomery-Gehrt, Bevin      Blue Dazzlers          1:30.10    6   

  4 Clemente-Delrow, Alicia      Red Spikes             1:38.40    5   

  5 Parrot, Jana                 Green Flyers           1:39.40    4   

  6 Mager, Sydney                Purple Bracers         1:41.70    3   

  7 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers          1:50.40    2   

  8 Setty-Charity, Mira          Red Spikes             2:00.80    1   

  9 Rath, Meara                  Red Spikes             2:07.40  

 10 Hafner, Teresa               Green Flyers           2:10.90  

 

Girls 4x100 Meter Relay Old Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:13.80   10   

     1) Gajda, Emma                     2) Hafner, Teresa                 

     3) Stekl, Greta                    4) Parrot, Jana                   

  2 Integrity Red Spikes  'A'                           1:14.00    8   

     1) Setty-Charity, Mira             2) Rath, Meara                    

     3) Clemente-Delrow, Alicia         4) May, Emily                     

  3 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:20.60    6   

     1) Burns, Anna                     2) Mager, Sydney                  

     3) Jaswal, Banti                   4) Braxton, Karana                

  4 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:33.00    5   

     1) Gould, Beatrice Xue             2) Geery, Malie                   

     3) Thompson, Skylar                4) Montgomery-Gehrt, Bevin        

 

Girls 4x200 Meter Relay Old Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:47.70   10   

     1) Hafner, Teresa                  2) Parrot, Jana                   

     3) Gajda, Emma                     4) Stekl, Greta                   

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:10.50    8   

     1) Burns, Anna                     2) Jaswal, Banti                  

     3) Braxton, Karana                 4) Mager, Sydney                  

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     3:31.40    6   

     1) Gould, Beatrice Xue             2) Thompson, Skylar               

     3) Geery, Malie                    4) Montgomery-Gehrt, Bevin        

 

Girls 800 Sprint Medley Old Girls

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:53.30   10   

     1) Gajda, Emma                     2) Hafner, Teresa                 

     3) Stekl, Greta                    4) Parrot, Jana                   

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:12.10    8   

     1) Jaswal, Banti                   2) Mager, Addelaide               

     3) Mager, Sydney                   4) Braxton, Karana                

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     3:36.00    6   

     1) Gould, Beatrice Xue             2) Geery, Malie                   

     3) Thompson, Skylar                4) Montgomery-Gehrt, Bevin        

 

Girls High Jump Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Jaswal, Banti                Purple Bracers         3-02.00   10   

  2 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers          3-00.00    7   

  2 May, Emily                   Red Spikes             3-00.00    7   

  4 Bagwell, Sydney              Green Flyers           2-10.00    5   

  5 Mager, Sydney                Purple Bracers         2-08.00    3.50

  5 Setty-Charity, Mira          Red Spikes             2-08.00    3.50

 -- Rath, Meara                  Red Spikes                  NH  

 

Girls Long Jump Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 May, Emily                   Red Spikes             9-03.00   10   

  2 Parrot, Jana                 Green Flyers           9-02.00    8   

  3 Gajda, Emma                  Green Flyers           8-04.00    6   

  4 Stekl, Greta                 Green Flyers           8-02.00    5   

  5 Jaswal, Banti                Purple Bracers         8-00.00    4   

  6 Mager, Sydney                Purple Bracers         7-02.00    3   

  7 Bagwell, Sydney              Green Flyers           6-07.00    2   

  8 Clemente-Delrow, Alicia      Red Spikes             6-05.00    1   

  9 Setty-Charity, Mira          Red Spikes             6-00.00  

 10 Rath, Meara                  Red Spikes             5-09.00  

 

Girls Javelin Throw Old Girls

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Jaswal, Banti                Purple Bracers           36-09   10   

  2 Parrot, Jana                 Green Flyers             28-02    8   

  3 May, Emily                   Red Spikes               26-09    6   

  4 Mager, Sydney                Purple Bracers           25-08    5   

  5 Thompson, Skylar             Blue Dazzlers            20-08    4   

 

Boys 200 Meter Dash Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers            36.40   10   

  2 Jaswal, Rutesh               Blue Dazzlers            37.60    8   

  3 Douglas, Sabir               Red Spikes               37.80    6   

  4 McDonald, Spencer            Green Flyers             41.50    5   

  5 Rietkerk, Ryder              Red Spikes               43.60    4   

  6 Jeffries, Miles              Purple Bracers           44.10    3   

  7 Ross, Nolan                  Green Flyers             44.80    2   

  8 Gilmore, Marcus              Blue Dazzlers            47.60    1   

  9 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers            48.60  

 10 Bertone-Johnson, James       Red Spikes               48.80  

 11 Larson, William              Red Spikes               49.70  

 12 Quiones, Caleb               Red Spikes               49.80  

 13 Hartblay, Rory               Green Flyers             51.70  

 14 Ramsey, Junior               Purple Bracers           52.30  

 15 Craig, Malachi               Purple Bracers           54.10  

 16 Fremstad, Finn               Green Flyers             55.80  

 17 Marlin, Alexander            Red Spikes               56.50  

 

Boys 400 Meter Run Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Jaswal, Rutesh               Blue Dazzlers          1:30.50   10   

  2 Rietkerk, Ryder              Red Spikes             1:39.20    8   

  3 Jeffries, Miles              Purple Bracers         1:40.00    6   

  4 Ross, Nolan                  Green Flyers           1:40.20    5   

  5 Manly, Miller                Purple Bracers         1:44.50    4   

  6 Gilmore, Marcus              Blue Dazzlers          1:51.80    3   

  7 Schein, Emil                 Blue Dazzlers          1:52.00    2   

  8 Bertone-Johnson, James       Red Spikes             1:55.60    1   

  9 Ramsey, Junior               Purple Bracers         2:01.80  

 10 Craig, Malachi               Purple Bracers         2:05.40  

 11 Fremstad, Finn               Green Flyers           2:09.70  

 

Boys 4x100 Meter Relay Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:22.70   10   

     1) Gahan, Cian                     2) Craig, Malachi                 

     3) Jeffries, Miles                 4) Ramsey, Junior                 

  2 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:23.60    8   

     1) Ferris, Noah                    2) Buffone, Ben                   

     3) Jaswal, Rutesh                  4) Schein, Emil                   

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           1:31.70    6   

     1) Larson, William                 2) Marlin, Alexander              

     3) Rietkerk, Ryder                 4) Bertone-Johnson, James         

  4 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:40.50    5   

     1) Torres-Hatch, Benjami           2) Sproehnle, Tyler               

     3) Hartblay, Rory                  4) Fremstad, Finn                 

 

Boys 4x200 Meter Relay Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     2:56.50   10   

     1) Ferris, Noah                    2) Roberts, Benjamin              

     3) Fasulo, Nico                    4) Gilmore, Marcus                

  2 Integrity Red Spikes  'A'                           3:07.70    8   

     1) Douglas, Sabir                  2) Quiones, Caleb                 

     3) Bertone-Johnson, James          4) Rietkerk, Ryder                

  3 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 3:19.10    6   

     1) Craig, Malachi                  2) Jeffries, Miles                

     3) Ramsey, Junior                  4) Manly, Miller                  

  4 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 3:37.40    5   

     1) McDonald, Spencer               2) Fremstad, Finn                 

     3) Cleary, Biruk                   4) Hartblay, Rory                 

 

Boys 800 Sprint Medley Young Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 4:32.70   10   

     1) McDonald, Spencer               2) Sproehnle, Tyler               

     3) Hartblay, Rory                  4) Cleary, Biruk                  

  2 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     4:44.20    8   

     1) Fasulo, Nico                    2) Gilmore, Marcus                

     3) Cavanagh, Samuel                4) Schein, Emil                   

  3 Integrity Red Spikes  'A'                           4:49.20    6   

     1) Marlin, Alexander               2) Quiones, Caleb                 

     3) Douglas, Sabir                  4) Larson, William                

  4 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 4:56.20    5   

     1) Craig, Malachi                  2) Manly, Miller                  

     3) Ramsey, Junior                  4) Jeffries, Miles                

 

Boys High Jump Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Quiones, Caleb               Red Spikes             2-10.00    7.25

  1 Rietkerk, Ryder              Red Spikes             2-10.00    7.25

  1 Gilmore, Marcus              Blue Dazzlers          2-10.00    7.25

  1 Manly, Miller                Purple Bracers         2-10.00    7.25

 -- Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers               NH  

 -- Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers               NH  

 -- McDonald, Spencer            Green Flyers                NH  

 -- Torres-Hatch, Benjami        Green Flyers                NH  

 -- Larson, William              Red Spikes                  NH  

 -- Douglas, Sabir               Red Spikes                  NH  

 -- Jaswal, Rutesh               Blue Dazzlers               NH  

 

Boys Long Jump Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers          9-02.00   10   

  2 Ross, Nolan                  Green Flyers           7-03.00    8   

  3 Manly, Miller                Purple Bracers         7-00.00    6   

  4 McDonald, Spencer            Green Flyers           6-02.00    5   

  5 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers          6-00.00    4   

  6 Marlin, Alexander            Red Spikes             5-00.00    2.50

  6 Bertone-Johnson, James       Red Spikes             5-00.00    2.50

  8 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers          4-11.00    0.50

  8 Fremstad, Finn               Green Flyers           4-11.00    0.50

 10 Hartblay, Rory               Green Flyers           4-08.00  

 11 Larson, William              Red Spikes             4-02.00  

 

Boys Javelin Throw Young Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Gilmore, Marcus              Blue Dazzlers            41-01   10   

  2 Roberts, Benjamin            Blue Dazzlers            40-06    8   

  3 Douglas, Sabir               Red Spikes               40-00    6   

  4 Fasulo, Nico                 Blue Dazzlers            37-01    5   

  5 Stephenson-Ryan, Finn        Blue Dazzlers            29-08    4   

  6 McDonald, Spencer            Green Flyers             26-09    3   

  7 Ross, Nolan                  Green Flyers             24-05    2   

  8 Bertone-Johnson, James       Red Spikes               22-02    1   

  9 Manly, Miller                Purple Bracers           21-07  

 10 Marlin, Alexander            Red Spikes               16-10  

 

Boys 200 Meter Dash Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Goff, Willem                 Red Spikes               35.00   10   

  2 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers           37.60    8   

  3 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers            38.60    6   

  4 Montgomery Gehrt, Ian        Red Spikes               39.00    5   

  5 Ross, Lucas                  Green Flyers             40.80    4   

  6 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers            42.10    3   

  7 Fremstad, Auden              Green Flyers             43.80    2   

  8 Holesovsky, Jude             Purple Bracers           44.00    1   

  9 Gahan, Cian                  Purple Bracers           44.80  

 

Boys 400 Meter Run Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Goff, Willem                 Red Spikes             1:16.40   10   

  2 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers          1:18.10    8   

  3 Bellak, Nicholas             Red Spikes             1:19.40    6   

  4 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers         1:25.70    5   

  5 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers          1:27.10    4   

  6 Fremstad, Auden              Green Flyers           1:28.50    3   

  7 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers          1:28.90    2   

  8 Keins, Julian                Purple Bracers         1:33.50    1   

  9 Montgomery Gehrt, Ian        Red Spikes             1:33.70  

 10 Holesovsky, Jude             Purple Bracers         1:35.00  

 

Boys 4x100 Meter Relay Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           1:10.90   10   

     1) Bellak, Nicholas                2) Stephenson-Ryan, Henry         

     3) Graham, Jasper                  4) Goff, Willem                   

  2 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     1:12.20    8   

     1) Setty-Charity, Mohan            2) Roberts, Justin                

     3) Yanko, Kyle                     4) Yanko, Ryan                    

  3 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 1:14.50    6   

     1) Pierce, Ethan                   2) Ross, Lucas                    

     3) Fremstad, Auden                 4) Ross, Nolan                    

  4 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 1:20.20    5   

     1) Pope, Henry                     2) Holesovsky, Jude               

     3) Gahan, Cian                     4) Keins, Julian                  

 

Boys 4x200 Meter Relay Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 2:24.90   10   

     1) Holesovsky, Jude                2) Keins, Julian                  

     3) Manly, Miller                   4) Watson-Stevens, Sam            

  2 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:45.20    8   

     1) Pierce, Ethan                   2) Ross, Lucas                    

     3) Fremstad, Auden                 4) Ross, Nolan                    

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     2:45.30    6   

     1) Roberts, Justin                 2) Yanko, Ryan                    

     3) Yanko, Kyle                     4) Jaswal, Rutesh                 

 

Boys 800 Sprint Medley Old Boys

=======================================================================

    Team                                                 Finals  Points

=======================================================================

  1 Integrity Red Spikes  'A'                           2:41.78   10   

     1) Montgomery Gehrt, Ian           2) Graham, Jasper                 

     3) Stephenson-Ryan, Henry          4) Goff, Willem                   

  2 Rigali & Walder Purple Bracers  'A'                 2:51.56    8   

     1) Holesovsky, Jude                2) Gahan, Cian                    

     3) Pope, Henry                     4) Watson-Stevens, Sam            

  3 Hunt & Piech Blue Dazzlers  'A'                     2:53.81    6   

     1) Roberts, Justin                 2) Gilmore, Marcus                

     3) Yanko, Kyle                     4) Yanko, Ryan                    

  4 Fee Only Financial Green Flyer  'A'                 2:54.03    5   

     1) Pierce, Ethan                   2) Ross, Nolan                    

     3) Ross, Lucas                     4) Fremstad, Auden                

 

Boys High Jump Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Montgomery Gehrt, Ian        Red Spikes             3-02.00    8   

  1 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers          3-02.00    8   

  1 Stephenson-Ryan, Henry       Red Spikes             3-02.00    8   

  4 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers          3-00.00    4   

  4 Ross, Lucas                  Green Flyers           3-00.00    4   

  4 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers          3-00.00    4   

  7 Hafner, Kai                  Green Flyers           2-10.00    1   

  7 Wilhelm, Henry               Purple Bracers         2-10.00    1   

  7 Roberts, Justin              Blue Dazzlers          2-10.00    1   

 -- Gahan, Cian                  Purple Bracers              NH  

 

Boys Long Jump Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Ross, Lucas                  Green Flyers          12-00.00   10   

  2 Montgomery Gehrt, Ian        Red Spikes            11-03.00    8   

  3 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers         10-03.00    5.50

  3 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers         10-03.00    5.50

  5 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers        10-00.00    4   

  6 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers          9-09.00    3   

  7 Goff, Willem                 Red Spikes             9-03.00    2   

  8 Fremstad, Auden              Green Flyers           8-10.00    1   

  9 Graham, Jasper               Red Spikes             8-09.00  

 10 Pierce, Ethan                Green Flyers           8-07.00  

 11 Hafner, Kai                  Green Flyers           8-03.00  

 12 Stephenson-Ryan, Henry       Red Spikes             7-09.00  

 13 Gahan, Cian                  Purple Bracers         7-07.00  

 14 Wilhelm, Henry               Purple Bracers         7-04.00  

 15 Roberts, Justin              Blue Dazzlers          6-06.00  

 

Boys Javelin Throw Old Boys

=======================================================================

    Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

  1 Yanko, Ryan                  Blue Dazzlers            57-03   10   

  2 Setty-Charity, Mohan         Blue Dazzlers            54-11    8   

  3 Wilhelm, Henry               Purple Bracers           50-10    6   

  4 Yanko, Kyle                  Blue Dazzlers            49-06    5   

  5 Graham, Jasper               Red Spikes               47-11    4   

  6 Pierce, Ethan                Green Flyers             47-06    3   

  7 Hafner, Kai                  Green Flyers             44-11    2   

  8 Keins, Julian                Purple Bracers           38-11    1   

  9 Roberts, Justin              Blue Dazzlers            36-03  

 10 Montgomery Gehrt, Ian        Red Spikes               36-02  

 11 Gahan, Cian                  Purple Bracers           31-04  

 12 Watson-Stevens, Sam          Purple Bracers           29-03